Время 21:18  Дата 06.01.2021

Продуктова лінійка ТМ ДОБРОДІЙ


Рівень врожайності сільськогосподарських культур значною мірою залежить від використання органічних та мінеральних добрив


 Надійним українським виробником, який постійно працює над розробкою та удосконаленням добрив ТМ «ДоброДІЙ» є компанія «Майбутнє Будуємо Разом».

На сьогодні, компанія вивела на ринок вже 7 високоякісних продуктів. Кожен з яких являє собою збалансоване комплексне добриво, важливе в різний період формування рослини. Серед них: 

1.     Органо-мінеральне добриво ДоброДІЙ, яке успішно застосовується для обробки насіння перед посівами та позакореневого підживлення всіх с/г рослин. Розвиває потужну кореневу систему, захищає рослини в стресових ситуаціях, відроджує корисну біоту у ґрунті.

2.     Органо-мінеральне добриво ДоброДІЙ Калій Актив – забезпечує нагальні потреби рослини у калії, підвищує врожайність, якість та стійкість рослин при посухах, низьких температурах та хворобах.

3.     Органо-мінеральне добриво ДоброДІЙ Молібден Плюс –застосовується при оперативному забезпеченні рослин молібденом, прискорює розвиток та стимулює діяльність бульбочкових бактерій, збільшує вміст цукрів та білка. Являється помічником ефективного фосфорного та азотного обміну у рослинах.

4.     Добриво ДоброДІЙ Бор – впливає на активний ріст насіння та плодів, ефективну закладку регенеративних органів та успішне запилення рослин. Забезпечує продуктивний рух цукру.

5.     Добриво ДоброДІЙ Цинк Мідь - бере активну участь у живленні цинкозалежних рослин, а також впливає на посухо – та морозостійкість культури, формування плодових бруньок та насіння. Продукт впливає на ефективний азотний обіг та захист від бактеріальних захворювань. 

6.     ДоброДІЙ-Комфорт - системно-контактний фунгіцид, який активно вирішує проблеми, пов’язані з бактеріозами та вірусними захворюваннями рослин. Допомагає безпечно та якісно зберігати вирощений врожай. Безпечний для рослини та людини. 

7.     ДоброДІЙ-Комфорт Універсальний - високоефективне добриво з фунгіцидними властивостями, яке успішно поєднує живлення та захист рослини, являється потужним стресопротектором, а також, є безпечним для рослини та людини.

Так, завдяки застосуванню унікальних технологій виробництва органо-мінерального добрива, продукція ТМ «ДоброДІЙ» завоювала добру репутацію на українському ринку. Вже декілька років компанія «МБР» успішно надає українським аграріям якісний асортимент добрив та засобів захисту рослин. Компанія і надалі планує продовжувати розширяти власний асортимент продукції, поповнюючи його новими необхідними та корисними для рослин продуктами.Адрес новости: http://siteua.org/n/670308