Время 17:23  Дата 13.04.2011

Герман разоблачит безграмотность Тимошенко


Іноді краще жувати…


Несколько минут назад советник Януковича Анна Герман, желая показать, что Тимошенко не умнее дубоголового Януковича, вывесила на своем блоге на УП следующий текст:

«Не варто робити історію з помилок Тимошенко

Журналісти сьогодні смакують помилки, які зробила на 'Twitter' Юлія Тимошенко.

Слово 'Vanko' написала Юлія Тимошенко неправильно. І в слові 'алігатор' допустила подвоєння літери "л", що є помилкою.

Думаю, що не варто звертати увагу на такі дрібниці. І не варто робити з цього велику історію.

По-перше, Юлія Володимирівна має зараз багато емоцій і проблем, пов'язаних з відкриттям нової кримінальної справи за дуже серйозним звинуваченням.

По-друге, Юлія Тимошенко не знає англійської, і цілком можливе тут допущення помилки в слові, яке справді інакше читається і інакше "спелується", ніж звучить.

А по-третє, в житті бувають помилки. Їх треба просто виправляти, треба вміти вчитися. А Тимошенко вчитися вміє. Тому, хоч і не належу до прихильників Юлії Тимошенко, все ж вважаю, що ми всі повинні бути більш вирозумілі і більш співчутливі до людей. І підставляти плече, коли хтось спотикається, а не штовхати в спину».

Лучше бы Ганя не выделывалась. Поскольку если безграмотная Тимошенко пишет Venko, а «грамотная» и «знающая английский язык» Герман Vanko, это еще не значит, что название компании VanCo действительно (а тем более учитывая английскую традицию, по которой «ко» в конце обычно означает «компания» и пишется, само собой, через «со») должно писаться через «К»…



Адрес новости: http://siteua.org/n/249062